2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

ile tanışın Shine™ Rev+ Hissine bayılacaksınız

Unitron Shine™ Rev+ İşitme Cihazları

ShineTM Rev+ en çok değer verdiğiniz kişilerle kendinizden emin sohbetler ve bağlantılarla dolu bir hayat sürmenize yardımcı olur. 
ShineTM Rev+ hissidir. Herkesin seveceği bir işitme deneyimi sunma sözümüzün parçasıdır.

İşitme lüksten çok bir ihtiyaçtır. ShineTM Rev+ en çok değer verdiğiniz kişilerle kendinizden emin sohbetler ve bağlantılarla dolu bir hayat sürmenize yardımcı olur. Kliniğe gerçekleştirdiğiniz hızlı ve kolay ziyaretin ardından sevdiğiniz şeyleri yapmaya dönebilirsiniz. BU, size iyi hissettirecek erişilebilir bir işitme çözümüdür.

ShineTM Rev+ hissidir. Herkesin seveceği bir işitme deneyimi sunma sözümüzün parçasıdır.

Sesi kadar görünüşü de güzel

Sesinin yanısıra görünüşü ve hissi de güzel olan işitme cihazları. Hoşunuza gitmeyecek hiçbir şey yok. Temel kategorideki bu ürün serisi, taşımaktan gurur duyacağınız çeşitli tasarım ve renk seçenekleriyle konforlu işitme cihazları sunar. Hatta bunu kanıtlayan ödüllü modelleri de var 

ShineTM Rev+’in üstün özellikleri

Teknoloji Automic
Sessiz ortamlarda kullanıcılara Automic farkındalık ve dinleme konforu sağlayarak, tek mikrofon girişi sürekli çalışır. Gürültü tespit edildiğinde, duyulabilirliğini korurken, arka plan gürültüsünü azaltmak için yön modu devreye geçer ve arka konumda olan ikinci mikrogon girişi devreye geçer.

Gürültü azaltma
Gürültü azaltma dinleme konforu için, rahatsız edici gürültü baskılayarak rahatsızlık duymadan her ortamda cihaz kullanabilme olanağını sunar.

Konuşma geliştirme
Konuşma geliştirme konuşmalar sırasında gelişmiş konuşma netliği ve konfor için konuşma bölümünün kazancını artırarak yüksek anlaşılabilirlik sağlar.

Otomatik Adaptasyon Müdürü
İlk defa işitme cihazı kullanıcıların seslere alışmasını kolaylaştırmak için otomatik alıştırma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik işitme cihazı kullanımı için adaptasyon sürecinizi geçirmenize yardımcı olur.

Antishock
Konuşma konforunu, ses netliğini korumak ve çok yükses ani gelen sesleri baskılamak için kullanılan unitron bilim adamlarının geliştirdiği ödüllü bir teknolojik gelişmedir.

Uluslararası garanti
Hastalarınız nereye giderse gitsin içiniz rahat olsun
Nerede olursanız olun bize göre garanti garantidir.
Dünya çapında 80’den fazla ülkede garanti sunuyoruz.

 

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın