2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

Sözcüklerin
ötesine geçin
Discover Next Sohbetlerdeki en derin
anlamları duymak için
inanılmaz ses performansı.
Unitron’un en yeni platformu

Unitron Discover Next İşitme Cihazları

Tüm cihazlara uygun (MFA) bağlantılı ITE ve tüm gün dayandığı kanıtlanan lityum-iyon şarj edilebilir pile sahip, şık ve konforlu işitme cihazlarımızın yeni ailesine merhaba deyin.

Sesi kadar görünüşü de güzel

Tüm cihazlara uygun (MFA) bağlantılı ITE ve tüm gün dayandığı kanıtlanan lityum-iyon şarj edilebilir pile sahip, şık ve konforlu işitme cihazlarımızın yeni ailesine merhaba deyin.

Kusursuz bir seri

Tüm işitme cihazlarımız şık, rahat ve kullanışlıdır. Size en uygun olanını birlikte seçelim.

Muhteşem konuşma anlayışı sadece başlangıçtır

Konuşmalar söz konusu olduğunda, konuşmayı anlamak sadece bir başlangıçtır. İletişim söylenenlerden daha karmaşıktır. Gerçekten zengin etkileşimlere sahip olmak için, seslerden ve kelimelerden daha fazlasına ihtiyacınız var.

İnsanların konuşmalardaki daha derin anlamları yakalamalarına yardımcı olmak için kelimelerin ötesine geçiyoruz. Eşsiz ses teknolojimiz, insanların kimin 

konuştuğunu, seslerin nereden geldiğini ve hatta kullandıkları tonlamayı anlamalarına yardımcı olur ve onlara kelimelerin arkasındaki anlam hakkında daha fazla bilgi verir.

Ayrıca, yeni ses özelliklerimiz, müşterilerinizin gürültülü ortamlarda daha iyi duymasına yardımcı olur ve en kısık sesle konuşan kişilerin bile anlaşılmasını kolaylaştırır.

Discover Next içindeki benzersiz altyapı, insanların konuşmaların kalbine ulaşmasına yardımcı olur

SoundCore™ ses ve kelimelerden daha fazlasını sunar. Gerçekçi bir işitme deneyimi sağlamak için konuşma ve çevresel ipuçlarının önemli nüanslarını sunar. Güçlü ve entegre SoundCore sistemi, müşterilerinizin konuşmalardaki daha derin anlamı anlamalarını sağlar ve Discover Next’i dünyanın en akıllı platformlarından biri yapar.

Konuşmayı gürültüde bile inanılmaz netlikle duyun.
SpeechPro konuşmanın geldiği yerin anlaşılması için binaural ipuçlarını kullanarak ve tipik bir işitme cihazının yapabileceklerinin ötesine geçer. Spectral Speech, müşterilerin karmaşık dinleme durumlarında kelimeleri ve duyguları daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için tasarlandı.

Daha fazla ses. Daha az gürültü
Sound Conductor ile konuşmanın ince nüanslarını daha belirgin hale getirerek kısık sesle konuşan kişiler de dahil herkesi anlamayı kolaylaştırır.

Ortamları 20 yaşındaki bir çocuk kadar doğru bir şekilde algılar
Müşteriler, SoundNav 3.0 ile tüm dinleme koşullarında en iyi şekilde işitebilir ve MediaNav ile hayatı zenginleştiren medya deneyimi yaşayabilirler.

Sesler olması gerektiği gibi olsun
Spatial Awareness özelliği sayesinde müşteriler gerçekçi bir ses deneyiminin tadını çıkarırlar, çünkü sesler akustik olarak ayrılabilir ve doğru konumlarında algılanabilir.

Aksesuarlar sayesinde deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın

Uzaktan Kontrol
Sesi rahatça ayarlayın ve dilediğiniz zaman programı değiştirin.

 

PartnerMic
Bu yaka mikrofonu, gürültülü ortamlarda veya uzak mesafelerde gerçekleştirilen birebir konuşmalar için idealdir.

TV Connector
Müşteriler, işitme cihazlarını TV’ye veya diğer medya cihazlarına kablosuz olarak bağlayarak en sevdikleri şovları ve filmleri yüksek kaliteli stereo sesle izleyebilirler.

Uluslararası garanti
Hastalarınız nereye giderse gitsin içiniz rahat olsun
Nerede olursanız olun bize göre garanti garantidir.
Dünya çapında 80’den fazla ülkede garanti sunuyoruz.

 

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın