2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

öğrenmenin anahtarıdır Duymak, ReSound UP Smart

ReSound UP SMART İşitme Cihazları

ReSound Up Smart hafif ya da yüksek işitme kaybı olan tüm çocuklara yönelik tek akıllı işitme cihazı dır. Çocuklara gelişme çağlarının her evresinde konuşma ve dil kullanımı için üstün erişim sağlamaktadır.

ReSound Up Smart hafif ya da yüksek işitme kaybı olan tüm çocuklara yönelik tek akıllı işitme cihazı dır. Çocuklara gelişme çağlarının her evresinde konuşma ve dil kullanımı için üstün erişim sağlamaktadır.
ReSound’un 2 yeni kablosuz klipsli mikrofonu, ReSound Micro Mikrofon ve Multi Mikrofon; sinyalin gürültüye oranını geliştirerek sınıf ortamını, oyun parklarını ve ev ortamını devamlı berrak ve rahat bir ses ile canlandırıyor. iPhone bağlantısı sayesinde, çocuk hastalarınız iPhone, iPad ya da iPod’dan direkt olarak stereo ses veri akışı alabilir ve

 böylece öğrenme, oynama ve çevrelerindeki dünya ile etkileşim içinde olmanın yeni yollarını keşfedebilir. ReSound Smart uygulaması ile ebeveynler de çocuklarına işitme cihazları nı ayarlamalarında yardımcı olabilir. Böylece çocukların nerede olurlarsa olsunlar işitme deneyimleri en rahat düzeyde olur.
ReSound Up Smart işitme cihazları ile çocuklar ve gençlerdünyanın en akıllı cihazlarından birini kullanarak, sınıftaki arkadaşları ve aileleri ile eşit derecede bağlanma, iletişim halinde olma ve oynama imkanına kavuşmuş olurlar.

geride kalmayın Dil gelişiminde

Zamanı geldiğini düşündüğünüzde her çocuk için ayrı bir şekilde daha gelişmiş algoritmaları etkin hale getirerek gürültüyü azaltabilir, yön belirleme yeteneğini geliştirebilirsiniz. Böylece işitme cihazları dil gelişiminde gerilemelerini önleyerek, güvenli ve rahat bir seviyede sürekli duyulabilirlik sağlar.

ReSound Up Smart işitme cihazları, bizim benzersiz dijital işleme stratejimiz olan ReSound çevresel ses düzenini içerir. Gelişmiş algoritmalar kullanarak, insan kulağını taklit eder ve beynin doğal sesleri tanıma ve nereden geldiğini hissetme yetisinden yararlanır.

Çevresel ses düzeni

Üstün ses

ReSound Up Smart yüksek çıkış seviyelerinde bile sürekli net ve rahat bir şekilde gelen bir ses temin eder. Bu özellik dil ediniminde, dinleme yetisinde ve bir ömür boyu sürecek sosyal katılımlarda oldukça önemlidir.

Akıllı işitme cihazı
ReSound UP Smart ile tanışın

Akıllı işitme cihazları endüstrinin lideri konumundaki teknolojileri, odyoloji, bağlanma, tasarım ve uygulama alanlarında kullanır. Kullanımı kolaydır, işitme cihazı kullanıcısının modern yaşamına uyum sağlar

ReSound UP Smart Renk Seçenekleri

ReSound Up Smart Özellikleri

upsmart_ozellikler_1 DFS Ultra™ II Avantaj Uyarlanabilir filtre, geri bildirimi doğru bir şekilde algılar ve kapatır. Aynı zamanda içindeki Whistle Control™ (ıslık kontrolü) geri bildirimi öngörerek hareketli durumlarda yükseltmeyi optimize eder. Fayda Uyarlanabilir filtre, geri bildirimi doğru bir şekilde algılar ve kapatır. Aynı zamanda içindeki Whistle Control™ (ıslık kontrolü) geri bildirimi öngörerek hareketli durumlarda yükseltmeyi optimize eder.
upsmart_ozellikler_2 Ses Keskinleştirici™ Avantaj Yüksek frekanstaki kayıplar veya koklearda bulunan ölü bölgeler yüzünden duyulamayan yüksek frekanslardaki sesler, frekans spektrumunda düşürülmüştür. UpSmart pediatrik işitme cihazı, giriş ve çıkış frekanslarındaki orantılı ilişki, bozulmayı en az hale getirmek için dengeler. Fayda Sound Sharper (ses keskinleştirici), konuşma işaretlerinin duyulabilirliğini geliştirerek kaybolmalarını önler ve en iyi ses kalitesini sunar.
upsmart_ozellikler_3 Gürültü İzleyici™ II Avantaj Benzersiz bir spektral çıkarma teknolojisi istenmeyen gürültüleri konuşma sinyaline zarar vermeden azaltır. Fayda Noise Tracker II (gürültü izleyici) çocuk işitme cihazı kullanıcılarınızın konforunu, gürültülü ortamlarda konuşma anlama özelliğini, sekteye uğratmadan korur.
upsmart_ozellikler_4 Çift Taraflı Yönlülük™ Avantaj İşitme cihazları dinamik bir şekilde beraber çalışarak tüm işitme ortamlarında en iyi yönlülüğü sağlar. Fayda Bu da pediatrik işitme cihazı kullanan çocuk kullanıcılarınızın gürültülü ortamlardaki konuşmaları anlamalarını en iyi hale getirir ve en zorlayıcı işitme ortamlarında bile çevrelerini daha doğal bir şekilde anlamalarına olanak sağlar.
upsmart_ozellikler_5 Çift Taraflı Çevresel Optimize Edici™ II Avantaj İşitme cihazları beraber çalışarak işitme ortamlarını analiz edip sınıflandırır ve daha sonra da otomatik olarak ses yükseltme veya gürültü azaltma ayarlarını yapar. Fayda Çocuk işitme cihazı kullanıcılarınız birden değişen işitme ortamlarında bile en iyi duyulabilirlik ile işitme konforunun tadını çıkarır.
upsmart_ozellikler_6 Rüzgar Önleyici Avantaj Rüzgar Önleyici, çifte mikrofon yardımıyla rüzgarı algılar ve rüzgar gürültüsünü kısıp sinyalden ayırarak diğer seslerin duyulabilirliğini korur. Fayda Çocuk işitme cihazı kullanıcılarınız, dışardayken diğer seslerin duyulmasında minimal bir azalmayla daha az rüzgar gürültüsü duyacaklardır.

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın