2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

ReSound One İşitme Cihazları

Bambaşka bir işitme deneyimi

Tıpkı parmak iziniz gibi, işitmeniz de eşsizdir. Artık kulak kanalınızın içine yerleştirilen ek bir mikrofon ile gerçek anlamda kişiselleştirilmiş, doğal ve daha eksiksiz sesler algılayabilirsiniz. Biz buna M&RIE diyoruz. Sesi iletmek için kendi kulaklarınızı kullanır.

Beklediğiniz ürün nihayet geldi

Yeni ReSound ONE ile neler bekleyebileceğinizi görün

Bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı

Screenshot_1

En doğal ses kalitemiz

Mikrofon ve Kulak İçi Alıcı tasarımı M&RIE ile alanı gerçeğe en yakın şekilde algılayın ve sesleri kolayca bulun. Türünün tek örneği olan işitme cihazımız, yön ve derinlik ile günlük ses ortamlarınızı zenginleştirir.

Rüzgar gürültüsünde net konuşabilme

Videoyu izleyin ve ReSound ONE™’ın rüzgarlı bir havada konuşmaların anlaşılmasını nasıl daha iyi hale getirdiğini görün.

M&RIE ile ve M&RIE olmadan rüzgârda yürüyüş

Kulağınızın içindeki mikrofon, çevrenizdeki doğal sesleri rüzgar uğultusuyla bastırılmadan rahatça duyabilmenizi sağlar. Farkı duyun.

demo-2

Bir restoranda

Kalabalık bir restoran ortamında M&RIE özelliğiyle ReSound ONE kullanırken yaşayacağınız ses farkını deneyin.

demo-3

Tüm Erişim Yönlülüğü

Her ortamda en iyi şekilde duyun

Tüm Erişim Yönlülüğü, otomatik olarak sizin dinleme modellerinize adapte olarak gürültülü, zorlayıcı ve değişken dinleme durumlarında bile kendinizi rahat hissetmenizi ve başkalarıyla yorulmadan iletişim kurabilmenizi sağlar.

Screenshot_2

En zorlu ortamlarda bire bir işitme

Biriyle konuşma

Ultra Focus’u etkinleştirmenin, sizi çevrenizden izole etmeden gürültülü ortamlarda bile konuşmaları kolayca duymanıza nasıl yardımcı olduğunu görün.

Arka plan gürültüsü

Hayata odaklanın; ve kalabalık bir yerdeki servis tezgâhında olduğu gibi geçmişte kaçınmış olabileceğiniz durumlarda insanlarla konuşabileceğinize güvenin.

one-to-one-2

Bağlanabilirlik

Sizi bağlayan şeye bağlanın

ReSound ONE cihazının benzersiz bağlanabilirliği, sizi telefonlara ve tabletlere bağlayarak dilediğiniz gibi iletişim kurabilmenizi sağlar.

TV'nize bağlanın

Çok yönlü kablosuz aksesuar çeşitlerimiz, sevdiğiniz seslere her gün bağlanabilmeniz için daha da fazla seçenek sunar. Örneğin, televizyonunuza bağlanın ve en sevdiğiniz programların seslerini doğrudan işitme cihazınıza aktarın.

Parmağınızı bile oynatmadan bağlantıda kalın

ReSound ONE ile, iPhone veya Android™ akıllı telefonunuza ve etrafınızdaki dünyaya doğrudan bağlanabilir ve dengeli Bluetooth® Low Energy ile kulaklarınıza sesleri ve kablosuz aramaları aktarabilirsiniz.

Şarj edilebilirlik

İhtiyacınız olan tüm güç. Tekrar, tekrar ve tekrar.

Birinci sınıf şarj aleti

ReSound ONE cihazınızla uyumlu, şık bir powerbank ve hareket halindeyken üç güne kadar dayanan hızlı şarj. Priz gerekmez. Pilleri dert etmeden hayatın tadını çıkarın.

Kolay şarj kontrolü

Şarj kutusuna yerleştirildiğinde, hem işitme cihazının hem taşınabilir şarj kutusunun pil durumu LED ışıklarıyla gösterilir.

Her yerde iyi görünür

İster seyahat çantasına, ister masanın üzerine koyun – şarj aletiniz nerede olursa olsun zarif ve sade görünecek, ReSound ONE cihazınızı koruyacak ve ona güç verecektir.

Pil durumunu izleme

Pil azaldığında haber almak için ReSound Smart 3D™ uygulamasını kullanın. Şarj sırasında, uygulama ilerlemeyi izler ve işitme cihazınız kullanıma hazır olduğunda size bildirir.

 

ReSound ONE'ı deneyimleme

Danimarka’da yaşayan 64 yaşındaki Amerikalı Ray Weaver, müzik, sözcükler ve kitaplarla ilgili her konuda tutkulu. Ray, onu “dünyaya geri döndürmüş olan” ReSound ONE™’ı kullanıyor.

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın