2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

Benzersiz bir
işitme deneyimi
ReSound LiNX Quattro işitme cihazı ailesi • Hayatınıza zenginlik katan, mükemmel ses kaliteli
  modern ve şık işitme cihazları

• En sevdiğiniz dijital aygıtlardan stereo ses
  doğrudan işitme cihazlarınızda

• Ses ayarlarını dilediğinizde kişiselleştirmek
 için ödüllü mobil uygulama

ReSound LiNX Quattro
işitme cihazı ailesi

Benzersiz bir işitme deneyimi

  • Hayatınıza zenginlik katan, mükemmel ses kaliteli modern ve şık işitme cihazları
  • En sevdiğiniz dijital aygıtlardan stereo ses doğrudan işitme cihazlarınızda
  • Ses ayarlarını dilediğinizde kişiselleştirmek için ödüllü mobil uygulama

ReSound LİNX Quattro İşitme Cihazları

ReSound
LiNX Quattro™
ile tanışın

Özgüven ince detaylarda gizlidir.

Yeni çip platformu, gelişmiş ses işleme paketi ve benzersiz mikrofon kullanımı ile, ReSound LİNX Quattro mükemmel ses kalitesini, rakipsiz tam spektrumlu ses aktarımını, ReSound Assist ile  her yerden teknik destek ve

 kişiselleştirme imkanını ve dünyanın en gelişmiş şarj edilebilir özümünü tek üründe birleştirir. 

Ses katmanları ile mükemmel bir deneyim sağlar ve en önemli anlarda Özgüven sahibi olmanıza yardımcı olur.

keyfini çıkarın
Mükemmel bir
ses dünyasının

Mükemmel Ses Deneyimi

Günlük hayata ve iş yaşamına göre tasarlanan premium işitme cihazı ailesi.

  • iOS ve AndroidTM işitme cihazlarından* da dahil olmak üzere, ses aygıtlarından tam ses aktarımı 
  • Her çeşit ihtiyaç ve tercihe uyan model yelpazesi
  • Dünyanın en gelişmiş şarj edilebilir işitme çözümü

DAHA YOĞUN SESLER
Yeni, yüksek performanslı, daha hızlı ve güçlü çip platformumuz ile ReSound LINX Quattro artık sektördeki en yüksek giriş dinamiği aralığına sahip artırılmış bant genişliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde sesler değişime uğramadan amplifikatöre aktarılabilir. Böylece sesteki ince detaylara daha dengeli ve doğal şekilde erişirsiniz.

KONUŞMALAR ARTIK DAHA NET
Yıllar süren inovasyona dayanan güçlü ReSound mirasimiz, çevredeki sesleri kaybetmeksizin konuşmaları anlamayı sağlayan işitme cihazı teknolojisine öncülük etmemizi sağladı.

DAHA ZENGİN BİR DENEYİM
Konuşma netliği konusundaki mükemmelliğimiz ve daha yoğun ses sağlayan yeniliklerimiz ile kullanıcilar gün boyu daha zengin bir deneyim yaşar. ReSound LINX Quattro, sabah kahve makinesinin çıkardığı tikırtı ile çocukların gülüşmelerinden, akşam çalan müziğe kadar her sesin, hiç olmadıği kadar net, yoğun ve zengin duyulmasını sağlar.

DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ ŞARJ EDİLEBİLİR ÇÖZÜMÜ

Uzman bakışıyla tasalanmış şarj kutusu ile küçük ve uzun ömürlü.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR
PİL ÇÖZÜMÜ

%20 daha az enerji harcayan yeni işleme platformu sayesinde çok daha uzun ömürlü pil ömrü.

ses kalitesini
bir üst seviyeye
taşıyor
Yeni yüksek
performanslı
çip platformu,

DAHA FAZLA HIZ, DAHA GENİS HAFIZA VE DAHA COK GÜÇ İLE DAHA YÜKSEK ÖZGÜVEN
Tamamen yeniden tasarlanmış sektör lideri platform sayesinde, ReSound LiNX Quattro kapsamlı ses kalitesi geliştirmeleriyle donatıldı. ReSound LiNX Quattro, %100 daha fazla hız, iki kat hafıza kapasitesi, etkin ses işleme ve yeni telsiz bağlantı özelliği ile daha yüksek performansı daha az enerji harcayarak sunar. 

116 dB SPL

Geliştirilmiş A/D dönüşümü sayesinde sektördeki en yüksek giriş dinamiği aralığını sunar.

9,5 kHz

%50 daha hızlı örnekleme oranı yeni, artırılmış bant genişliğini destekler.

5 dB

Yeni telsiz bağlantı özelliği, cihazlar arasında daha iyi iletişim için hassasiyeti 5 dB’ye kadar artırır.

Sınır tanımayan ses

Daha geniş frekans aralığı ve en yüksek giriş dinamiği aralığı ile ReSound LiNX Quattro’nun sağladığı mükemmel ses deneyimi hiçbir sınır tanımaz.
Bunu, en ince detayları duyarken fark edebilirsiniz. Alçak sesler gerçekten alçak olarak, yüksek sesler ise keskin ve bozulma olmadan duyulur ve sesler tüm frekans aralığı boyunca dengelidir.

Yeni çip platformumuz sayesinde çok daha fazla yüksek frekanslı sesi duymak artık mümkün. 9.5 kHz’e kadar çıkan artırılmış frekans bant genişliği ile sesler daha yoğun ve frekans aralığı boyunca daha dengeli.
Yüksek frekanslı sesleri daha iyi duyan kullanıcılar, daha iyi ses kalitesinden faydalanır, konuşmaları ve sesleri daha iyi ayırt eder ve konuşmaları daha iyi anlar.

eksiksiz ve dengeli ses Tüm frekanslarda

Bütün ses seviyelerinde keskin ve net ses

ReSound LiNX Quattro ile kullanıcılar gelişmiş işitme cihazı mikrofonlarının Sağladığı ses potansiyelinin tamamından yararlanır. Sektördeki en yüksek giriş dinamiği aralığı (116 dB SPL) sayesinde alçak sesler daha net ve iyi duyulur, yüksek seslerde ise bozulma olmaz.

Kullanıcılar trende ise giderken telefona cevap verdiklerinde, konuşmayı takip edebilecek. İşlek bir caddede yürürken en sevdikleri şarkının ritmini hissedebilecek. Ve evde televizyon izlerken, doğrudan işitme cihazlarına aktarılan sesler sayesinde olan biteni çok daha iyi takip edebilecek. ReSound LINX Quattro, yüksek frekans seviyelerinde bile, ses kaynağı ne olursa olsun daha zengin ve detaylı bir ses aktarımı deneyimi sunar.

benzersiz ses aktarımı Her türlü ses kaynağından

Uzamsal algı ile daha iyi ses kalitesi

Yeni çip platformunun gelişmiş performansı sayesinde Uzamsal Algı özeliğimiz şimdi hiç olmadığı kadar iyi. Kullanıcıların önlerindeki ve arkalarındaki seslerin yerlerini ayırt etmenlerine yardımcı olmak için daha fazla yüksek frekanslı ipucu sağlar. Uzamsal Algı özelliği aynı zamanda 1dB den daha düşük bir toleransla, kulaklar arası seviye farklıklarını da ölçebilir doğru seviye ipuçları, zamanlama ipuçları ile birleştirildiğinde uzamsal algıyı en doğal ses kalitesini sunacak şekilde artırdığı için, bu özellik büyük önem taşır.

0%

EN İYİ SES KALİTESİ
İşitme cihazları konuşmaların sesini yükseltmek için tasarlanır, ancak ses kalitesini ölçmek için en iyi test müziktir. Müzikte yüksek ve yoğun tepe noktaları vardır ve genelde daha yüksek ses seviyelerinde dinlenir. ReSound LINX Quattro ile, müziğin dinamiği bozulmadan, daha yoğun bir ses kalitesinde tekrar üretilir.

0%

İPHONE’DAN YAPILAN SES AKTARIMLARDA OLAĞANÜSTÜ NET DUYUM
Resound Linx Quattro, doğrudan İphone’dan ses aktarımı yapılırken %64 daha fazla tercih edilmektedir.*

0%

TELEVİZYON İÇİN EN İYİ SEÇİM
Kullanıcılar, Resound Televizyon Aksesuarı 2’den doğrudan ses yayını yaparken, diğer Premium işitme cihazlarına ve onların kendi TV aksesuarlarına kıyasla, Resound LiNX Quattro’nun ses kalitesini 71 daha fazla tercih ediyor.

*Jespersen ve diğerleri, 2018, *Gorth, 2018*, Jespersenve diğerleri, 2018
Mükemmel ses deneyimini mümküm kılan özellikler
BINAURAL DİREKSİYONALİTE III Cihazlar arasında ortam hakkında sürekli veri alışverişi yapılması sayesinde, polar desenler ve mikrofon ayarları her dinleme ortamında optimize edilir. Kullanıcılar iki yönden de her şeyi duyabilir ve etraflarında olup biteni kaçırmadan istedikleri seslere odaklanabilir.
UZAMSAL ALGI Kulak kepçesi verilerini ve interaural seviye farklılıklarını restore eden algoritmaları bir araya getirir, böylece uzamsal işitme için gerekli olan doğal akustik bilgiler beyne iletilir. Kullanıcılar sesin nereden geldiğini tespit ederek daha doğal bir mekan algısını ve mümkün olan en iyi ses kalitesini deneyimler.
BINAURAL ORTAM OPTİMİZE EDİCİ II İşitme cihazları, dinleme ortamını analiz etmek ve doğru bir şekilde Sınıflandırmak için birlikte çalışır, ses kazancı ve gürültü azaltma ayarlarını otomatik olarak ayarlar. Kullanıcılar, değişken ses ortamlarında hızla hareket ederken bile en iyi işitme ve dinleme konforundan yararlanabilir.
GÜRÜLTÜ İZLEYİCİ II Benzersiz spektral düzeltme teknolojisi, konuşma sinyaline zarar vermeden istenmeyen gürültüyü azaltır. Konuşmaların anlaşılmasını zorlaştırmadan, gürültülü ortamlarda kullanıcıların konforunu artırır.
DARBE GÜRÜLTÜSÜ AZALTIMI Kısa ve geçici seslerdeki ses kazancını önceden belirlenen seviyelerde tutarak çatal bıçak tıngırtısı veya anahtarların çıkardığı ses gibi beklenmeyen yüksek sesleri bastırır ancak yumuşak geçici sesleri muhafaza eder. Fitting yazılımından ayarlanabilir. Kullanıcılar ani yüksek seslerin bulunduğu ortamlarda işitme cihazları ile daha rahat ederler.
MÜZİK MODU İLE DFS ULTRA II Yüksek duyarlılığa sahip feedback kanalı sayesinde DFS Ultra II, Islık seslerini (feedback) çok etkili şekilde ortadan kaldırır. Müzik modu, sesleri daha uzun bir süre boyunca analiz eder ve böylece sistem, gerçek feedback'i algılanan diğer seslerden çok daha iyi ayırt eder. Bu demek oluyor ki kullanıcılar artık en zorlayıcı durumlarda bile daha rahat eder, daha iyi duyar ve zengin sesleri bütün nüansları ile işitebilir. Müzik modu kullanıcılara distorsiyonsuz bir müzik deneyimi sunar.
SES BİÇİMLENDİRİCİ Giriş ve Çıkış frekansları arasında denge kurarken, yüksek frekanslı sesleri spektrumda daha aşağıya taşıyan tek frekans sıkıştırma teknolojisi. Artık 5 kHz kesme frekansı ve 8,5 kHz'e kadar varan çıkış bant genişliğinin kullanıldığı ‘çok hafif ‘ ayarda da kullanılabilir. Kullanıcılar yüksek frekanslarda, özellikle de normal amplifikasyonun siniri olduğu konuşma seslerinde, daha iyi duyulabilirlik ve ses kalitesinden yararlanır.
HER TÜRLÜ SES KAYNAĞINDAN BENZERSİZ SES AKTARIMI Kullanıcılar trende ise giderken telefona cevap verdiklerinde, konuşmayı takip edebilecek. İşlek bir caddede yürürken en sevdikleri şarkının ritmini hissedebilecek. Ve evde televizyon izlerken, doğrudan işitme cihazlarına aktarılan sesler sayesinde olan biteni çok daha iyi takip edebilecek. ReSound LINX Quattro, yüksek frekans seviyelerinde bile, ses kaynağı ne olursa olsun daha zengin ve detaylı bir ses aktarımı deneyimi sunar.

şarj edilebilir çözümü Dünyanın en gelişmiş

KÜÇÜK BOYUTTA, UZUN PİL ÖMRÜ
Her özeliği rahat ve güvenilir kullanım için tasarlanmış olan ReSound LINX Quattro, şimdi de en gelişmiş şarj edilebilir işitme cihazını sunuyor. Tamamen yalıtılmış lityum iyon pili, küçük ve dikkat çekmeyen boyutu ve uzun pil ömrü le kullanıcılar işitme cihazlarını tam bir günden daha uzun süre kullanabilir. Ertesi güne hazır olmak için, işitme cihazlarını gece endüktif şarj kutusuna koymaları yeterlidir. 

GÜVENİLİR, GÜÇLÜ VE RAHAT RIE ÇÖZÜMÜ YENİ SURE FIT 2 ALICI HORTUMLARI İLE MÜKEMMEL UYUM
Alıcı hortumlarımız, başınıza yaslı bir şekilde güvenle yerine oturur ve kulak kanalındaki ilk kıvrımın seklini alır. Bu sayede hortum ilde daha yakın durur ve alıcının kulak kanalına daha iyi oturmasını sağlar.

ISOLATE NANOTEKNOLOJİ SAĞLAMLIĞI
ReSound LINX Quattro RIE işitme cihazları maksimum dayanıklılık için iSolateTM nanoteknolojisi ile kaplanmıştır ve IP koruma standartları kapsamında IP58 sınıfına uygundur.

GÜVENLİLİR, GÜÇLÜ VE RAHAT RIE ÇÖZÜMÜ Özgüven ince detaylarda gizlidir

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın