2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

canlı ve kristal berraklığında sesi yaşayın. ReSound LiNX 3D işitme cihazımı ile

ReSound LiNX 3D İşitme Cihazları

0%

Farklı ortamlardaki konuşmaları %50’ye kadar daha iyi anlamanızı sağlar.*

0%

Çevrenizdeki seslerin %80 daha fazlasını duyabilirsiniz.

0%

Gürültüde konuşmayı %40 daha iyi anlayabilirsiniz.

*Yalnızca Binaural Directionality III özelliği olan cihazlar için geçerlidir.

fazlasını duyun Düşündüğünüzden de

ReSound LiNX 3D en yeni ve en gelişmiş dijital işitme cihazımızdır. ReSound LiNX 3D ile gürültüde konuşmayı daha iyi anlayabilecek ve çevrenizdeki sesleri daha iyi duyabileceksiniz. İşitme cihazınızı kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca işitme cihazınızın kontrolünde yepyeni bir boyuta geçeceksiniz – nerede olursanız olun.

Sizi rahatlatan telefon görüşmelerinin keyfini çıkartın. ReSound Enya™ wireless isitme cihazı, ReSound Unite™ Phone Clip+ ile kolaylıkla eşleşir ve telefon görüşmelerini kristal berraklığında doğrudan kulaklarınıza aktarır. Ya da sevdiğiniz bir stereo müziği, işitme kaybınıza göre ayarlayıp kulaklarınıza aktarır.

en iyi ses Olabilecek

yönetin İşitme cihazınızı akıllı telefonunuzdan

Çekici ve sağduyulu tasarımları ile geniş bir model yelpazesi bulunan ReSound Enya, gün içinde dinleme ve kullanma rahatlığı sunar. Hangi model olursa olsun, seçtiğiniz model için saç ve ten renginize uyacak renk yelpazesi bulacaksınız. Her bir devre elemanı iSolate nanotech ile kaplandığı için işitme cihazınız, su, toz ve kulak kirinden korunarak daha uzun ömür sunar. İşitme kaybınızın derecesi ne olursa olsun, yaşam tarzınıza uyan bir ReSound Enya işitme cihazı bulabilir, aynı zamanda gündelik zorluklarla rahatça başaçıkabilirsiniz

Tek bir düğmeye dokunarak, gürültü düzeyini azaltabilir ve çevrenizin farkında kalmaya devam ederek sizin için önemli olan şeye odaklanabilirsiniz.

dinleme konforu Gürültülü ortamlarda bile

doğrudan işitme cihazınıza aktarın Sesi iPhone'unuzdan

ReSound LiNX 3D telefonda konuşmayı veya FaceTime kullanmayı kolaylaştırır. Telefon aramalarını iPhone’unuzdan doğrudan ReSound LiNX 3D akıllı işitme cihazınıza aktarabilirsiniz. İşitme cihazınız kablosuz kulaklıklar gibi çalışarak müziği iPhone’unuzdan doğrudan ReSound LiNX 3D’ye aktarabilmenizi sağlar. iPad’inizde rahatça bir film ya da sevdiğiniz bir televizyon programı mı izlemek istiyorsunuz? Diyalogları doğrudan ReSound LiNX 3D akıllı işitme cihazınıza aktarın. Tek bir sözcüğü bile kaçırmayacaksınız.

Android kullanıcıları için

Eğer bir Android kullanıcısıysanız, tek bir basit aksesuarla ReSound işitme cihazınızı bir çift kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. ReSound Phone Clip+ aksesuarı, ReSound işitme cihazınızı Bluetooth stereo kulaklıklar gibi çalıştıracaktır. 

dilediğiniz yerden yapın İşitme cihazınızın ince ayarlarını
İlk fitting işlemi her zaman klinikte yapılacak olsa da, işitme cihazı uzmanınız, dijital işitme cihazınızın ayarlarını nerede olursanız olsun güncelleyebilir. ReSound Smart 3D uygulaması, belirli bir yerde yaşadığınız işitme zorluklarını paylaşmanıza bile olanak tanır. Böylece işitme cihazı uzmanınız cihaz ayarlarınızı söz konusu zorluğu yaşadığınız belirli yere göre özel olarak ayarlayabilir.

ReSound LiNX 3D Şarj Edilebilir işitme cihazları kullanışlı ve ekonomik bir seçenektir. Her seferinde tekrar pil satın almanız gerekmeden, harika bir ses kalitesi elde eder, favori cihazlarınıza bağlanabilir ve ReSound Assist’in ek desteğinden yararlanabilirsiniz.

istemiyor musunuz? Her seferinde pilleri değiştirmek

işitme cihazı aksesuarları daha da güçlü Kablosuz aksesuarlar ile

Kablosuz aksesuar serimiz, uzak mesafelerde veya gürültülü ortamlarda da işitebilmenizi sağlar. Toplantı masasının etrafındaki herkesi veya okul amfisinin öbür ucundaki konuşmacıyı duymak için kullanabilirsiniz. Tüm sesler doğrudan işitme cihazınıza aktarılır. Hatta televizyondaki diyalogları doğrudan işitme cihazınıza aktaran bir aksesuar alabilirsiniz; böylece odadaki diğer kişiler televizyonu kendilerine uygun bir ses düzeyiyle izleyebilirler. Telefon çağrısı geldiğinde televizyon aktarımı sessize alınır ve telefonu kapatınca ses otomatik olarak geri gelir.

Tarzınızı ve Renginizi Seçin

ReSound LiNX 3D çok geniş bir stil ve renk serisiyle sunulmaktadır. ReSound LiNX 3D ayrıca kulak atkasında Custom Fit olarak da mevcuttur. işitme cihazının size en uygun şeklini seçin. ReSound LiNX 3D’nin her bileşeni suya, toza ve kulak kirine karşı koruyucu olarak iSolate Nanotech teknolojisi ile kaplanmıştır. Böylece cihazlarınıza yıllar boyu güvenebilirsiniz.

BTE renkleri

RIE renkleri

Custom cihaz renkleri

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın