2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

canlı ve kristal berraklığında sesi yaşayın. ReSound LiNX 3D işitme cihazımı ile

ReSound LiNX 3D İşitme Cihazları

0%

Farklı ortamlardaki konuşmaları %50’ye kadar daha iyi anlamanızı sağlar.*

0%

Çevrenizdeki seslerin %80 daha fazlasını duyabilirsiniz.

0%

Gürültüde konuşmayı %40 daha iyi anlayabilirsiniz.

*Yalnızca Binaural Directionality III özelliği olan cihazlar için geçerlidir.

fazlasını duyun Düşündüğünüzden de

ReSound LiNX 3D en yeni ve en gelişmiş dijital işitme cihazımızdır. ReSound LiNX 3D ile gürültüde konuşmayı daha iyi anlayabilecek ve çevrenizdeki sesleri daha iyi duyabileceksiniz. İşitme cihazınızı kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca işitme cihazınızın kontrolünde yepyeni bir boyuta geçeceksiniz – nerede olursanız olun.

Resound’un Surround Sound özelliği 360 derece ses duymanız anlamına gelir. Artık kimin konuştuğunu görmek için başınızı çevirmenize veya pozisyon değiştirmenize gerek yok.

Spatial Sense teknolojimiz size çevrenizdeki sesler hakkında net ve doğal bir anlayış sağlar. Daha karmaşık dinleme durumlarında ise Binaural Directionality III özelliği, çevreyle ilişkinizi koparmadan, sizin için önemli olan sese odaklanabilmenizi sağlar.

Sesi işlememiz, doğal bir kulağın çalışmasını taklit ederek konuşmaların kulağa daha net gelmesini ve daha zengin ve canlı bir ses işitilmesini sağlar.

en iyi ses Olabilecek

yönetin İşitme cihazınızı akıllı telefonunuzdan

ReSound Smart 3D uygulaması, doğrudan akıllı telefonunuzdan ses düzeyini açıp kısabilmenizi veya konumunuz için belirlenmiş olan bir ayarı seçebilmenizi sağlar. İşitme cihazınızın sizin istediğiniz şekilde çalışması için sesi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
İşitme cihazınızı akıllı telefonunuzdan yönetebilmeniz onu daha da görünmez kılar. Herkesin içinde elinizi uzatıp işitme cihazınıza dokunmanız gerekmez.

Tek bir düğmeye dokunarak, gürültü düzeyini azaltabilir ve çevrenizin farkında kalmaya devam ederek sizin için önemli olan şeye odaklanabilirsiniz.

dinleme konforu Gürültülü ortamlarda bile

doğrudan işitme cihazınıza aktarın Sesi iPhone'unuzdan

ReSound LiNX 3D telefonda konuşmayı veya FaceTime kullanmayı kolaylaştırır. Telefon aramalarını iPhone’unuzdan doğrudan ReSound LiNX 3D akıllı işitme cihazınıza aktarabilirsiniz. İşitme cihazınız kablosuz kulaklıklar gibi çalışarak müziği iPhone’unuzdan doğrudan ReSound LiNX 3D’ye aktarabilmenizi sağlar. iPad’inizde rahatça bir film ya da sevdiğiniz bir televizyon programı mı izlemek istiyorsunuz? Diyalogları doğrudan ReSound LiNX 3D akıllı işitme cihazınıza aktarın. Tek bir sözcüğü bile kaçırmayacaksınız.

Android kullanıcıları için

Eğer bir Android kullanıcısıysanız, tek bir basit aksesuarla ReSound işitme cihazınızı bir çift kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. ReSound Phone Clip+ aksesuarı, ReSound işitme cihazınızı Bluetooth stereo kulaklıklar gibi çalıştıracaktır. 

dilediğiniz yerden yapın İşitme cihazınızın ince ayarlarını
İlk fitting işlemi her zaman klinikte yapılacak olsa da, işitme cihazı uzmanınız, dijital işitme cihazınızın ayarlarını nerede olursanız olsun güncelleyebilir. ReSound Smart 3D uygulaması, belirli bir yerde yaşadığınız işitme zorluklarını paylaşmanıza bile olanak tanır. Böylece işitme cihazı uzmanınız cihaz ayarlarınızı söz konusu zorluğu yaşadığınız belirli yere göre özel olarak ayarlayabilir.

ReSound LiNX 3D Şarj Edilebilir işitme cihazları kullanışlı ve ekonomik bir seçenektir. Her seferinde tekrar pil satın almanız gerekmeden, harika bir ses kalitesi elde eder, favori cihazlarınıza bağlanabilir ve ReSound Assist’in ek desteğinden yararlanabilirsiniz.

istemiyor musunuz? Her seferinde pilleri değiştirmek

işitme cihazı aksesuarları daha da güçlü Kablosuz aksesuarlar ile

Kablosuz aksesuar serimiz, uzak mesafelerde veya gürültülü ortamlarda da işitebilmenizi sağlar. Toplantı masasının etrafındaki herkesi veya okul amfisinin öbür ucundaki konuşmacıyı duymak için kullanabilirsiniz. Tüm sesler doğrudan işitme cihazınıza aktarılır. Hatta televizyondaki diyalogları doğrudan işitme cihazınıza aktaran bir aksesuar alabilirsiniz; böylece odadaki diğer kişiler televizyonu kendilerine uygun bir ses düzeyiyle izleyebilirler. Telefon çağrısı geldiğinde televizyon aktarımı sessize alınır ve telefonu kapatınca ses otomatik olarak geri gelir.

Tarzınızı ve Renginizi Seçin

ReSound LiNX 3D çok geniş bir stil ve renk serisiyle sunulmaktadır. ReSound LiNX 3D ayrıca kulak atkasında Custom Fit olarak da mevcuttur. işitme cihazının size en uygun şeklini seçin. ReSound LiNX 3D’nin her bileşeni suya, toza ve kulak kirine karşı koruyucu olarak iSolate Nanotech teknolojisi ile kaplanmıştır. Böylece cihazlarınıza yıllar boyu güvenebilirsiniz.

BTE renkleri

RIE renkleri

Custom cihaz renkleri

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın