2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

• Kristal berraklığında, konforlu, yüksek kaliteli ses
• Daha da iyi bağlanabilirlik ve doğrudan ses aktarımı
• Tercihlerinize göre tümüyle kişiselleştirilebilir
• Uzaktan ve gerçek zamanlı destek rahatlığı
• Cochlear™ implantları mükemmel şekilde tamamlar

• Kristal berraklığında, konforlu, yüksek kaliteli ses
• Daha da iyi bağlanabilirlik ve doğrudan ses aktarımı
• Tercihlerinize göre tümüyle kişiselleştirilebilir
• Uzaktan ve gerçek zamanlı destek rahatlığı
• Cochlear™ implantları mükemmel şekilde tamamlar

ReSound ENZO Q İşitme Cihazları

Olağanüstü Ses Kalitesi

Özgüven, çevrenizdeki tüm seslerin net ve konforlu olduğu, güvenilir ve zahmetsiz bir işitme deneyimiyle başlar. Potansiyelinizi tümüyle açığa çıkarın

Çok Daha Ötesinde ReSound ENZO Q™ Güçlü Olmanın

Güçlü olmanın ötesine geçen, eksiksiz bir işitme çözümü

İleri ve çok ileri derecede işitme kaybına yönelik en yeni işitme cihazımız ReSound ENZO Q, net ve konforlu seslerden ve geniş kapsamlı bağlantı seçenekleri ve destek hizmetlerinden yararlanabilmeniz için en gelişmiş teknolojiyle tasarlandı.

Seslerin netliği son derece önemli olduğundan, işitme deneyimini kendi tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. İşitme cihazının sesini sonuna kadar açsanız bile, hiçbir ıslık veya ötme sesi olmayacağını bilmenin rahatlığını yaşayın.

Şık Güvenilir ve Sağlam

ReSound ENZO Q aşağıdaki stillerde sunulmaktadır.

ReSound-ENZO-Q-2

Yüksek Güç HP BTE 88

Süper Güç SP BTE 98

Gürültülü ortamlarda ön cepheden gelen konuşmaları tanımada %60 iyileşme

Gürültülü yerlerde duyabilmek için çaba ve enerji harcamanız gerekir. Dinleme tercihlerinizi akıllıca destekleyen, ama bunu yaparken çevreyle bağınızı da kopartmayan ReSound ENZO Q ile gürültülü ortamlarda daha iyi işitirsiniz. Araştırmalara göre, teknolojimizi kullanan ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler, gürültülü ortamlarda ön cepheden gelen konuşmaları ortalama %60 oranında daha iyi tanıyabilmektedir.

* Omni mikrofona kıyasla, direksiyonel mikrofonun avantajı (yayınlanmamış veriler)

Kendinizi çevreyle bağlantılı ve özgüvenli hissetmeniz için yüksek düzeyde ses kuvvetlendirmek iyidir, ama rahatsız edici gürültülerin kuvvetlendirilmesi insana yorgunluk verir. ReSound ENZO Q doğru dengeyi sağlar. İçinde bulunduğunuz ortamları algılar ve otomatik olarak ses düzeyi ve gürültü ayarlarını tam olarak doğru düzeylere getirir. Arka planda akan su veya trafik gürültüleri gibi rahatsızlık verici sesler daha konforlu hale gelir, ama hâlâ işitilebilirler. Aniden gelen yüksek seslerin %89’u ReSound işitme cihazıyla daha konforlu hale gelir.

Rahatsızlık veren seslerdeki rahatsızlığı giderir

Doğrudan Ses Aktarımı ve Daha İyi Bağlantı Seçenekleri

Hem iOS hem Android™ cihazlardan* işitme cihazınıza doğrudan ses aktarımıyla  konforlu ve yüksek kalitede ses keyfini yaşayın. ReSound ENZO Q’nun içindeki iletim bobini ayrıca müzeler, konser salonları, tiyatrolar veya konferans salonları gibi halka açık alanlarda döngü ses sistemlerine bağlanmanıza ve güçlendirilmiş seslerin doğrudan işitme cihazınıza aktarılmasına olanak tanır

* Bluetooth 5.0 uyumlu Android 10 sürümü ve İşitme Cihazına Android Ses Aktarımı özelliği gereklidir.

ReSound ENZO Q işitme cihazı ile tempoyu siz belirlersiniz. Cihaz kendisini otomatik olarak ses ortamınıza göre ayarlar; ama ReSound Smart 3D™ uygulamasıyla işitme deneyiminizin ayrıntılarını doğrudan telefonunuzdan kişiselleştirebilirsiniz .
Bu uygulama size parmağınızın ucunda gerçek zamanlı kontrol olanağı sunar. Ekranı kaydırarak, konuşma odaklama ve gürültü azaltma gibi çeşitli programları seçebilir ve sesleri o anda bulunduğunuz yere göre optimize edebilirsiniz.

Tümüyle Kişiselleştirebilirsiniz
Program Karuseli Program karuseli Ortam programları karuselini kaydırarak ilerleyin: Bulunduğunuz ortama göre Genel, Restoran, Müzik veya Açık Hava'yı seçebilirsiniz.
Sound Enhancer Sound Enhancer Sound Enhancer'in kaydırma çubuğu, filtreler ve hızlı düğmelerini kullanarak konuşma odağını artırabilir, gürültüyü azaltabilir ve bas, orta ve tiz ayarlarını yapabilirsiniz.
Konum Etiketleme Konum etiketleme Favori ses ayarlarınızı kaydedebilir ve hatta tercih ettiğiniz bir konum için etiketleyerek, bir daha aynı konumda bulunduğunuzda otomatik olarak etkinleşmelerini sağlayabilirsiniz.
İşitme Cihazımı Bul İşitme cihazımı bul İşitme cihazını nereye koyduğunuzu bulamıyorsanız, cihazın son kaydedildiği konumu bir harita üzerinde görebilirsiniz – bunun için 'İşitme cihazımı bul'u seçmeniz yeterlidir.
Tinnitusta Rahatlamanın Keyfi Tinnitusta rahatlamanın keyfi Uygulamamız sayesinde, işitme cihazınızın ses düzeyini değiştirmeden, terapötik tinnitus rahatlatma seslerinin düzeyini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Yeni ReSound Assist Live*

Dilediğiniz yerden yüz yüze fitting oturumlarından yararlanın. İşitme cihazının ince ayarlarının uzaktan yapılabilmesi için ReSound Smart 3D uygulamasıyla işitme uzmanınızdan bir video görüşmesi randevusu alabilirsiniz.

* Lütfen işitme uzmanınıza hangi tarihlerin uygun olduğunu sorun.

ReSound ve Cochlear’ın paylaştığı kablosuz teknoloji sayesinde, Cochlear implantınıza ve ReSound işitme cihazınıza eşzamanlı olarak uyumlu bir iOS veya Android cihazdan ya da bir dizi kablosuz aksesuardan* doğrudan ses aktarabilirsiniz. Tek başına koklear implant kullanımına kıyasla her iki kulakta daha fazla ses ve daha iyi ses kalitesi sayesinde1 telefon aramalarına cevap verebilir, en sevdiğiniz müzik veya televizyon dizisinin keyfini çıkarabilir veya arkadaşınızla gürültülü bir restoranda daha kolay sohbet edebilirsiniz.

Cochlear™ İmplant

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın