2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

Her zaman net işitin ReSound ENZO 3D

ReSound ENZO 3D İşitme Cihazları

Her türlü ortamda daha berrak işitme olanağı hem de dünyanın neresinde olursanız olun.

İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için üretilmiş en yeni işitme cihazımız ReSound ENZO 3D ile net ve canlı bir ses kalitesi elde ederek, günlük duyma işlevlerinizi kolaylaştırın. Binaural Directionality III (çift kulak yönlülük) ve Spatial Sense (mekansal algı) teknolojileri; ses hangi yönden gelirse gelsin, gürültülü ortamlarda daha iyi işitmenizi ve aynı zamanda da çevrenizdeki tüm seslerin farkında olmanızı sağlar.

ReSound ENZO 3D ile avantajlarınız

Çevrenizdeki sesler

%60 daha net

Gürültülü ortamda konuşmaları anlama

%60 daha fazla

ReSound ENZO 3D, ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için mevcut en küçük işitme cihazıdır.
İki farklı kulak arkası stilde ve rengârenk modellerle sunulur. Dayanıklı tasarımıyla uzun ömürlü kullanım. Cihazın her bileşeni, suya, toza ve kulak kirine karşı koruyucu ve son derece ince bir iSolate Nanotech kalkanı ile kaplanmıştır. IP58 standartlarında test edilmiştir.
Sıradışı bir pil ömrü ve uzun süre dayanıklılık sunar – örneğin 98 model pilimiz günde dört saate kadar veri akışıyla 12 gün dayanır.

en küçük işitme cihazı İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için

her zaman yanınızda Kontrol ve destek

Yeni ReSound Smart 3D uygulaması ses düzeyini kontrol etmenizi ve bas, orta ve tiz ayarını yapabilmenizi sağlar. Konum ayarlarını kolay ve gizlice seçebilir, hatta ‘favoriler’e kaydederek ve konumu etiketleyerek, tekrar bu konumda olduğunuzda aynı ayarlara geçebilirsiniz. 

İlk fitting-ayar işleminiz her zaman merkezimizde yapılacak olsa da, artık işitme cihazı uzmanınızla uzaktan da irtibat kurarak işitme cihazınızın ayarlarını yaptırabileceksiniz. Bu bizim yeni ReSound Assist özelliğimizdir. ReSound Assist işitme cihazı uzmanınızla dilediğiniz zaman doğrudan iletişim kurabilmenizi, sorular sorabilmenizi, tavsiyeler alabilmenizi ve işitme cihazınızın ince ayarlarını yaptırabilmenizi sağlar.

uzaktan ayar imkanı Dünyanın her yerinde

kulaklıklar gibi Tıpkı kablosuz stereo

ReSound ENZO 3D, işitme cihazlarınızı kablosuz kulaklıklara dönüştürerek telefonla konuşmanızı kolaylaştırır. Gürültülü bir ortamda bile dikkat çekici bir netlikle duyarsınız. En sevdiğiniz videoyu izlerken, müzik dinlerken veya telefonda konuşurken, ReSound ENZO 3D doğrudan işitme cihazlarınıza ses akışı sağlar. ReSound ENZO 3D, ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için tek Made for iPhone, iPad or iPod touch (MFi) özellikli işitme cihazıdır (Android kullanıcıları da küçük bir ek cihazla ses akışı elde edebilir). 

ReSound ENZO 3D ile FaceTime video görüşmelerini kullanın ve sadece sesle yapılan telefon görüşmelerine oranla konuşmalarda %70 iyileşme yaşayın.

Konuşmada %70 iyileşme

daha öteye Kablosuz aksesuarlarla

ReSound kablosuz aksesuarlarından ses akışı, işitme deneyiminizden daha da fazlasını elde etmenizi sağlar. Gürültülü ortamlarda ve uzaktaki konuşmaları daha net bir şekilde duyabilir, etrafınızda insanlar varken kendi televizyonu kendi ses ayarlarınızla izleyebilirsiniz.

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın