2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

Çünkü işitme paha biçilemez ReSound Enya

ReSound Enya İşitme Cihazları

Çünkü işitme paha biçilemez ReSound Enya

İşitme kaybı birçok insan için kademelidir. Bunu fark etmek çok kolay değildir. Bazı şeyler fark edersiniz. Konuşmaları takip etmek zorlaşır ve bu sizi yorar. Günlük hayatınızı zenginleştiren bazı sesleri unutursunuz, kuş sesleri gibi… ReSound Enya’nın mükemmel ses kalitesi, hayatın tüm zenginliğinin tadına varmak için daha az çaba sarf edeceğiniz anlamına gelir. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için daha fazla enerjiye sahip olursunuz.

Teknolojisi İleri İşitme

Adaptif yönlülük ile gürültülü ortamlarda temiz ve konusma anlasılırlığı sağlar. Noise Tracker™ II (gürültü baskılama) ve Windguard™ (rüzgar gürültüsü baskılama) sayesinde gürültülü ve rüzgarlı ortamlarda rahat bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarın. DFS Ultra™ II tarafından elenen ıslık seslerinin ardından rahat bir gün geçirin. Kulaktan-Kulağa iletisim sayesinde, sadece bir tanesini ayarlayarak, işitme cihazlarının ses seviyesini veya programını değiştirme imkanına sahip olun. Dahili Tinnitus Sound Generator™ ile kulak çınlamanızı rahatlatın. Keyifli bir gün geçirin.

Sizi rahatlatan telefon görüşmelerinin keyfini çıkartın. ReSound Enya™ wireless isitme cihazı, ReSound Unite™ Phone Clip+ ile kolaylıkla eşleşir ve telefon görüşmelerini kristal berraklığında doğrudan kulaklarınıza aktarır. Ya da sevdiğiniz bir stereo müziği, işitme kaybınıza göre ayarlayıp kulaklarınıza aktarır.

İletişime Geçin Sevdiklerinizle

Kalite ve Konfor Güvenebileceğiniz

Çekici ve sağduyulu tasarımları ile geniş bir model yelpazesi bulunan ReSound Enya, gün içinde dinleme ve kullanma rahatlığı sunar. Hangi model olursa olsun, seçtiğiniz model için saç ve ten renginize uyacak renk yelpazesi bulacaksınız. Her bir devre elemanı iSolate nanotech ile kaplandığı için işitme cihazınız, su, toz ve kulak kirinden korunarak daha uzun ömür sunar.
İşitme kaybınızın derecesi ne olursa olsun, yaşam tarzınıza uyan bir ReSound Enya işitme cihazı bulabilir, aynı zamanda gündelik zorluklarla rahatça başaçıkabilirsiniz

Kulaklarda çınlamadan muzdaripseniz, ReSound Enya’daki Tinnitus Sound Generator özelliği, dikkati tinnitus semptomlarınızdan uzaklaştırmanıza ve rahatlamanıza yardımcı olmak için farklı ses terapisi ayarları sunar.

Tinnitusünüzü Yönetin ReSound Enya ile

Resound Unite™ Kablosuz Aksesuarlar

  • TV Streamer 2 ile televizyonunuz, bilgisayarınız ve müzik çalarınız arasında doğrudan stereo ses akışı sağlayabilirsiniz.
  • İşitme Cihazı ile birlikte Mini Mikrofon kullanan bir kişi gürültülü bir ortamda ya da uzak mesafede dahi rahatlıkla duyabilirsiniz.
  • Remote Control 2 ile işitme cihazınızın sesini ayarlayabilir, kısabilir veya program değişikliği yapabilirsiniz.

Ücretsiz Resound Uygulamaları

  • ReSound Control™ size işitme cihazı nın ses ve program ayarları için kolay bir kontrol sağlar.

Bu uygulamalar iPhone ve Android’de mevcuttur.

Seçim Sizin

Çok çeşitli çekici, gizli tasarımlara sahip ReSound Enya, tüm gün dinleme ve kullanım rahatlığı sunar. Hangi modeli tercih ederseniz edin, cildinizin veya saçınızın rengine uyan geniş bir renk yelpazesi bulacaksınız.

ReSound Enya Özellikleri

Ses kalitesi ve odyolojik özellikler
Ses Kalitesi ReSound-sound-quality-icon ReSound Enya'nın mükemmel ses kalitesi, hayatın tüm zenginliğiyle tadını çıkarmak için daha az çaba harcamanız anlamına gelir. Ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için daha fazla enerjiniz olacak
Uyarlanabilir Yönlülük ReSound-Spatial-Sense-feature-icon Adaptive Directionality ile gürültülü ortamlarda net konuşmayı tanımlayın ve anlayın.
Noise Tracker II ve Windguard Noise-tracker-icon Noise Tracker II ve Windguard sayesinde gürültü veya rüzgarda rahat bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarın.
DFS Ultra II DFS-ultra-icon DFS Ultra II ile ortadan kaldırılan ıslık sesleriyle gününüzü sorunsuz geçin.
Kulaktan Kulağa İletişim Ear-to-Ear-communication-icon Kulaktan Kulağa iletişim sayesinde sadece birini ayarlayarak her iki işitme cihazının ses seviyesini veya programını dikkatlice değiştirin.
Tinnitus Ses Üreticisi Tinnitus-sound-generator-icon Dahili Tinnitus Ses Üreticisi ile kulak çınlamasından kurtulun.
Kişiselleştirme ve Uygulamalar
ReSound Control uygulaması ReSound-Remote-app-icon-spaced ReSound Control uygulaması, işitme cihazınızın ses seviyesi ve program ayarları üzerinde gizli kontrol sağlar.
ReSound Relief Uygulaması ReSound-Relief-app-icon-spaced ReSound Relief uygulaması, tinnitustan kurtulma sağlayabilen rahatlatıcı seslerin benzersiz bir karışımını yayınlar.
Tasarım
iSolate nanoteknoloji Isolate-Nanotech-feature-icon Her bileşen iSolate nanotech ile kaplandığından, işitme cihazlarınız suya, toza ve kulak kirine karşı uzun süreli koruma sağlar.

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın