2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

2007'den bu yana

2002 yılında başlayan tecrübelerimizi 2007 yılında hayata geçirerek 14 senedir  profesyonel olarak işitme sektöründe hizmet vermekteyiz. 

Yeni nesil işitme cihazı ile  birçok insanın işitme yolculuğuna eşlik ediyoruz. 

Ekol İşitme Cihazları Merkezi olarak, insanda işitmenin ne kadar hayati derecede önem taşıdığının farkındayız. Gelişmiş son teknoloji ve dünya markası ürünler doğrultusunda işitme kaybı olan hastalarımıza güvenli, hızlı, saygılı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.

Tecrübeli uzman kadromuzla işitme cihazları pazarına yeni hizmet anlayışını sunmak için varız. Sektörün önde gelen tüm markalarını hizmetinize sunarken; kaliteli servis anlayışını daima ön planda tutarak, garanti ve onarım süreçlerini güçlü bir şekilde sürdürmekteyiz. Ümraniye’nin ilk ve tek tam kapsamlı teknik servisi olmanın haklı gururunu yaşayarak garanti dahilindeki işitme cihazlarınızın zorunlu bakım ve kontrollerini hızlı, güvenilir ve ücretsiz şekilde sizlere sunmaktayız. 

Bize Danışın

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın