2007'den bu yana

Ekol İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; 2007 yılından bu yana işitme problemi ile ilgili çalışmalar yapıyor, hızlı, kaliteli, güvenilir ve memnuniyet öncelikli çözümler üretiyor

İşitme Cihazı Filtreleri

İşitme Cihazları Merkezimizden ihtiyacınız olan bütün işitme cihazı filtrelerini uygun koşullarla temin edebilirsiniz. Yandaki “Bize Danışın” formunu doldurarak ya da diğer iletişim kanallarından bizimle hemen irtibata geçin 

Boynuz İşitme Cihazı Filtresi75,00 TL

Kulak arkası işitme cihazlarının içindeki filtre zamanla tıkanabilir. Böyle durumda filtre değişimi yapılmalıdır.

Çubuklu 8'li İşitme Cihazı Filresi50,00 TL

Sekizli çubuk filtre çoğu marka tarafından kullanılmaktadır. Kanal içi işitme cihazları kullanıma bağlı olarak kulak kirinden dolayı tıkana bilmektedir. Böyle durumlarda değişim yapılmalıdır.

HF3 İşitme Cihazı Filtresi 120,00 TL

Pakette 16 adet bulunmaktır. Kanal içi işitme cihazları kullanıma bağlı olarak kulak kirinden dolayı tıkana bilmektedir. Böyle durumlarda değişim yapılmalıdır.

HF4 İşitme Cihazı Filtresi120,00 TL

Pakette 16 adet bulunmaktır. Kanal içi işitme cihazları kullanıma bağlı olarak kulak kirinden dolayı tıkana bilmektedir. Böyle durumlarda değişim yapılmalıdır.

Prowax 6'lı İşitme Cihazı Filtresi80,00 TL

Pakette 6adet bulunmaktır. Kanal içi işitme cihazları kullanıma bağlı olarak kulak kirinden dolayı tıkana bilmektedir. Böyle durumlarda değişim yapılmalıdır.

Wax Stop 8'li İşitme Cihazı Filtresi80,00 TL

Pakette 8 adet bulunmaktır. Bir çok marka tarafından kullanılır. Kanal içi işitme cihazları kullanıma bağlı olarak kulak kirinden dolayı tıkanabilmektedir. Böyle durumlarda değişim yapılmalıdır.

Bize Danışın

Ürünlerimiz

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın